Fastec Powers OneHer şey için Tek Doğal Temizleyici

Marka : Faber Naturex
Stok Kodu : FZ-096-05

Alkollü içecekler, çay, çikolata, kahve, madeni yağ, domates, et suyu, masaj yağları, yemek ve protein artıkları, meyve lekeleri, pas ve her türlü yağ lekelerini çıkarır. Gömlek kol ve yaka kirlerine direk püskürterek çamaşır makinesine atabilirsiniz. Kirli ve lekeli kıyafetleriniz için önce küçük bir yerde deneyerek kullanabilirsiniz. KULLANIM ALANLARI
• Lekeler: Baharat, çay, kahve, çikolata, domates, et suyu, madeni yağ, masaj yağları, alkollü içecekler, yemek ve protein artıkları, meyve lekeleri, her türlü yağ.
• Mutfakta, aspiratör üzerindeki yağların temizlenmesinde, fırın ve davlumbazın üzerinde bulunan yağların temizliğinde, buzdolabının içinin temizliğinde, yemek kapları ve tencerelerin dibine yapışan gıda maddelerinin kolayca sökülmesinde, karolarının arasındaki derz temizliğinde kullanılır.
• Banyoda, duşa kabindeki yağ ve sabun kalıntılarını temizler. Küvetinin iç kenarlarında oluşan kir ve sabun artıklarının, Banyo derz aralarının temizliğinde kullanılır. Uygulama sonrası durulama yapınız.
• Genel Kullanım: Pimapen, alüminyum, plastik, mermer, klima iç ve dış ünitesinde, otonuzda döşeme motor temizliği ve yıkamasında kullanılır.

Miktar :

-
+
Adet

Ücretsiz
Kargo
TÜKENDİ Bilgi Alınız

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler